Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Stypendia - przegląd informacji

AKCJA - STYPENDIA 2014/2015

Dział: stypendia

Wsparcie dla pracowitych, pomoc dla zdolnych, nagroda dla społeczników. Stypendia w Polsce nie są wyłącznie przyznawane w szkole i uczelni ze środków państwowych. Nie są to stypendia wyłącznie dla wybitnych osób. W Polsce przyznawane są też stypendia dla ludzi z pasją, dla tych, którzy chcą rozwijać swoje talenty i działają społecznie. Takie stypendia oferują organizacje pozarządowe, firmy i samorządy.

Według raportu "Mapa stypendiów - o stypendiach społecznych w Polsce" przygotowanego na zlecenie Fundacji Dobra Sieć na terenie Polski działa co najmniej 309 organizatorów realizujących ponad 350 programów stypendialnych finansowanych z wyłączeniem środków rządowych i unijnych!

Do 31 marca na portalu mojestypendium.pl można zapoznać się z bardzo różnymi programami stypendialnymi przyznawanymi przez organizacje pozarządowe, firmy i samorządy. Do zaglądania na stronę mojego stypendium zachęca Fundacja Dobra Sieć, opiekun portalu. Jak mówi Anna Koseska, koordynatorka w Fundacji: Codziennie można spodziewać się czegoś nowego. W ramach wirtualnych targów przedstawiane są oferty stypendialne dla uczniów i dla studentów, w kraju i za granicą. Znajdują się wśród nich propozycje stowarzyszeń, fundacji, firm, miast i uczelni. Każdego dnia warto zajrzeć na mojestypendium.pl."

Wszyscy szukający wsparcia swojego rozwoju, dofinansowania kursów językowych, artystycznych, zajęć sportowych, marzący o wyjeździe do szkoły za granicą, zaproszeni są do wzięcia udziału w wiosennej AKCJI - STYPENDIA 2014/2015 i odwiedzenia portalu mojestypendium.pl.

Organizatorem Akcji jest Fundacja Dobra Sieć - administrator portalu mojestypendium.pl. Partnerem Portalu są Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.


data ostatniej modyfikacji: 2014-03-24 14:18:28
Komentarze
Ostatnie:
12.10.2014 19:26
Dodał(a): ~1
1

Przegląd uczelni w Polsce
uwm_220_pl.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Basen Olimpijski - Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne WUM
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
Polityka Prywatności