Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Stypendia - przegląd informacji

Stypendium Piotra Voelkela dla przyszłych studentów CDV

Piotr Voelkel postanowił docenić młodych, kreatywnych i zdolnych przyszłych studentów Collegium Da Vinci, przyznając dwa roczne stypendia w wysokości 8 400 zł. Dostrzegam, jak duży potencjał drzemie w młodych ludziach. Jednak z różnych względów nie zawsze mają oni szansę realizować swoje pasje. Stypendia trafiają do osób ambitnych, twórczych i przede wszystkim pracowitych. Ich pozytywna energia, wyobraźnia i ciekawość świata może okazać się przepustką do ciekawego życia – mówi Piotr Voelkel.

Stypendia będą wypłacane od października w miesięcznych ratach po 700 zł. Na taki zastrzyk gotówki mogą liczyć dwie osoby, które do 31 sierpnia 2016 zapiszą się na studia w CDV, złożą wniosek o przyznanie stypendium oraz dostarczą pracę konkursową.

Praca konkursowa może mieć dowolną formę, ale musi odpowiadać na dwa pytania:

  • Kim jesteś i dlaczego wybrałeś Collegium Da Vinci?
  • Dlaczego stypendium Piotra Voelkela należy się właśnie Tobie?

Liczy się kreatywność!

W poprzedniej edycji Stypendium Piotra Voelkela otrzymali: Katarzyna Kubacha i Miłosz Konczyński. Komisja wyróżniła również: Ewę Stróżyńską za wkład w przygotowanie pracy konkursowej oraz Michała Stachowskiego za najlepsze wyniki na świadectwie maturalnym, przyznając im stypendia w postaci zwolnienia z opłaty czesnego w trakcie jednego semestru nauki w Collegium Da Vinci na wybranym przez wyróżnionych kierunku studiów.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Katarzyna Kubacha - studentka I roku grafiki

Dzięki Stypendium Piotra Voelkela uwierzyłam bardziej w swoje możliwości i zrozumiałam, że warto jest korzystać z każdej szansy pojawiającej się na naszej drodze. Nagroda pozwala mi nie tylko opłacić studia, ale również pomaga w dalszym rozwoju artystycznym

Miłosz Konczyński - student I roku grafiki

Warto walczyć o swoje marzenia, stypendium bardzo pomogło mi w ich realizacji. Pieniądze te pozwoliły mi zakupić niezbędne oprogramowanie i sprzęt potrzebny do pracy. Stypendium znacznie ułatwiło mi studiowanie na uczelni CDV.

Zapoznaj się z regulaminem i uwierz w siebie. Może w tym roku to Ty będziesz się cieszył z wygranej! Wnioski o stypendium oraz odpowiedzi na konkursowe pytania prosimy przesyłać na adres: stypendium.pv@cdv.pl oraz dostarczyć do Biura Rekrutacji CDV (pokój R034). Szczegóły dotyczące ubiegania się o stypendium znajdują się w regulaminie.

Regulamin

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

O CDVdata ostatniej modyfikacji: 2016-06-14 12:58:56
Komentarze

Przegląd uczelni w Polsce
wsf_220.gif
bony_dla_maturzystow_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura architektura
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
Polityka Prywatności