Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Stypendia - przegląd informacji

Grupa Pracuj powołała Fundusz Stypendialny, z którego środki przeznaczone będą na stypendia dla studentów I roku kierunków informatycznych i związanych z nowymi technologiami. Oprócz comiesięcznego stypendium beneficjenci Funduszu będą mogli liczyć także na wsparcie opiekunów z Grupy Pracuj w zakresie planowania kariery zawodowej. Pierwsze wnioski na rok akademicki 2016/2017 można składać do 31 lipca br.
Rozpoczął się nabór wniosków o stypendia pomostowe. Kilkaset stypendiów na I rok studiów czeka na ambitnych i zdolnych maturzystów 2016, pochodzących z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, którzy rozpoczną w tym roku studia dzienne. Stypendia, w wysokości 500 zł miesięcznie, będą wypłacane przez 10 miesięcy. Wnioski można składać do 17 sierpnia.
Celem Programu ±∞Zachęta jest wspieranie magistrantów i doktorantów mających ciekawe idee, projekty, pomysły, które realizują w obszarze badań nad współczesną teorią i historią sztuki i kultury.
Dla wyróżniających się kandydatów na prawo na poznańskim wydziale Uniwersytetu SWPS uczelnia przygotowała specjalny program stypendialny. Propozycja kierowana jest do osób, które dobrze poradziły sobie na maturze oraz mogą pochwalić się dodatkowymi osiągnięciami: naukowymi, sportowymi, artystycznymi lub społecznymi. Uczelnia zaprasza do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej - na najlepszych kandydatów czeka 20 stypendiów.
30 czerwca kończy się nabór do drugiej edycji programu Nowe technologie dla dziewczyn - pierwszego w Polsce programu stypendialnego dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z nowymi technologiami.
Piotr Voelkel postanowił docenić młodych, kreatywnych i zdolnych przyszłych studentów Collegium Da Vinci, przyznając dwa roczne stypendia w wysokości 8 400 zł. Dostrzegam, jak duży potencjał drzemie w młodych ludziach. Jednak z różnych względów nie zawsze mają oni szansę realizować swoje pasje. Stypendia trafiają do osób ambitnych, twórczych i przede wszystkim pracowitych. Ich pozytywna energia, wyobraźnia i ciekawość świata może okazać się przepustką do ciekawego życia – mówi Piotr Voelkel.
Ideą programu stypendialnego „Mistrzowski Start” jest wsparcie utalentowanych kandydatów na studia. Dzięki bardzo dobrym wynikom na maturze, osoby zainteresowane ofertą programową uczelni będą mogły studiować za darmo przez pierwszy rok nauki. Najlepsi będą mieli szansę przedłużyć stypendium na kolejne lata. Zgłoszenia do programu stypendialnego przyjmowane są do 18 lipca.
E-Marketing to Twój „konik”? Widzisz swoją przyszłość w tej branży? Chcesz zdobyć porcję nowej wiedzy z tego obszaru? Doskonale się składa! Teraz możesz skorzystać z programu stypendium szkoleniowego, który ufundowała firma MaxRoy.com. Wygraj cykl 4 szkoleń z zakresu marketingu realizowanych przez Szkolenia SprawnyMarketing.pl oraz udział w największej konferencji o e-marketingu dla małych i średnich firm w Polsce – I love Marketing!
Maturzysto! Jeśli chcesz studiować na wymarzonej uczelni wyższej w Polsce, a nie stać Cię na to, zgłoś się do ogólnopolskiego programu stypendialnego Indeks Start2Star!
Rusza 16. edycja programu stypendialnego L'Oréal Polska Dla Kobiet i Nauki. Celem programu jest udzielenie wsparcia finansowego i promowanie osiągnięć naukowych utalentowanych kobiet-naukowców. W tym roku o granty mogą ubiegać się także studentki na etapie pracy magisterskiej.
Fundusz Stypendialny finansowany przez Muzeum Historii Polski ma za zadanie wspierać badania naukowe nad historią Polski, a także przedsięwzięcia propagujące za granicą wiedzę o dziejach naszego kraju. Oferta stypendialna adresowana jest do cudzoziemców, którzy zajmują się lub chcą się zajmować historią Polski.
Firmy i instytucje z regionu łódzkiego ufundowały 21 stypendiów dla studentów w ramach programu „Młodzi w Łodzi”. Rekrutacja do kolejnej edycji programu rusza w czwartek, 1 października. Podczas konferencji prasowej prorektor ds. nauki Uniwersytetu Łódzkiego prof. Antoni Różalski, powiedział, że łódzkie uczelnie pokryją koszty zakwaterowania w domach studenckich w sumie siedmiu studentom; Uniwersytet Łódzki – 4 miejsca, Politechnika Łódzka – 2 miejsca, Uniwersytet Medyczny w Łodzi – 1 miejsce.
Masz talent i wykorzystujesz jego potencjał? Studiujesz, a przy okazji rozwijasz swoją pasję sportową? Zdobywasz sukcesy na europejskiej arenie sportu i nie zostałeś jeszcze odkryty? Nie chowaj zdobytych trofeów w prywatnej gablocie, pochwal się najcenniejszym z osiągnięć i daj się poznać społeczności Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu. Kto wie, może to na Ciebie czeka stypendium ministra i tylko złożenie wniosku dzieli Cię od kolejnego zwycięstwa?
Do 17 sierpnia ambitni i zdolni maturzyści 2015 ze wsi i małych miast, pochodzący z niezamożnych rodzin, którzy rozpoczynają studia, mogą ubiegać się o stypendia na I rok studiów - trwa nabór wniosków do XIV edycji Programu Stypendiów Pomostowych!
Zapisz się do 31 sierpnia na studia w Collegium Da Vinci i zdobądź stypendium Piotra Voelkela. Nawet 1000zł miesięcznie dla nowych studentów.
Ze względu na duże zainteresowanie konkursem stypendialnym, Fundacja Książąt Lubomirskich wydłuża termin składania wniosków. Do 15 września można wnioskować o warte 6 tys. zł. stypendia roczne albo ubiegać się o jednorazowy grant. Starać się o nie mogą wybitnie uzdolnieni, pochodzący z niezamożnych rodzin pełnoletni uczniowie i studenci z kilku powiatów Podkarpacia.
Wyższa Szkoła Prawa i Administracji otrzymała kolejną bardzo wysoką dotację z budżetu państwa na stypendia dla swoich studentów. W tym roku jest to ponad 7 mln zł, które w całości przeznaczone zostaną na pomoc materialną. Dzięki temu kilka tysięcy studentów może pobierać stypendia: rektora, socjalne, specjalne dla osób niepełnosprawnych oraz zapomogi. Większości z nich pozwala to na studiowanie w WSPiA za darmo.
Dla wyróżniających się kandydatów na prawo na poznańskim wydziale Uniwersytetu SWPS uczelnia przygotowała specjalny program stypendialny. Propozycja skierowana jest do osób, które dobrze poradziły sobie na maturze oraz mogą pochwalić się dodatkowymi osiągnięciami: naukowymi, sportowymi, artystycznymi lub społecznymi. Weź udział w rozmowie kwalifikacyjnej - na najlepszych kandydatów czeka 30 stypendiów.
Plakat, zdjęcie, tekst, audio czy wideo - niezależnie od formy najważniejszy jest niestandardowy pomysł. Autorzy najciekawszych projektów, o charakterze autoprezentacyjnym, zgłoszonych do 1. edycji programu stypendialnego „Jestem!” otrzymają indeks na studia kreowanie mediów na Uniwersytecie SWPS Wrocław. Prace można zgłaszać do 31 sierpnia 2015 roku.
Szansa ukończenia szkoły wyższej z tytułem licencjatu w Stanach Zjednoczonych, w pełni opłaconego przez Fundację Kronospan.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Przegląd uczelni w Polsce
nowe_media_220x300.jpg
WSPA_Boks_220.gif
boks_220_pl.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
Polityka Prywatności